Handler du hos TESS


08.10.16 Vestfold Bondelag har siden 1999 hatt en samarbeidsavtale med TESS Skagerak AS. Den gir våre medlemmer gode rabatter på varer hos TESS, og Vestfold Bondleag får en årlig bonus. TESS sier selv at de helt siden etableringen for nærmere 50 år siden har henvendt seg til et bredt spekter av profesjonelle kunder – landbruket inkludert. Et gårdsbruk kan gjerne sammenliknes direkte med en mindre industribedrift eller en maskinentreprenør.
Gårdbrukere og andre innkjøpere i primærnæringene
oppdager derfor raskt at TESS kan tilfredsstille de fleste behov innen produkter til drift og vedlikehold.


Fortsatt avtale med TESS Skagerak AS  

Vestfold Bondelag har en god rabattavtale med TESS Skagerak AS. – Vi håper våre medlemmer setter pris på denne medlemsfordelen, sier org sjef Elin Røed. På produkter som slanger, armaturer, lager, kjeder og reimer oppnår medlemmene rabatter mellom 20 og 50%. Opplysninger om hvilke rabatter avtalen gir kan etterspørres hos TESS eller Vestfold Bondelag.

 

Husk å si fra om medlemskap i Bondelaget 

Du må selv sørge for å gi beskjed om at du er medlem i Bondelaget for å oppnå rabattene. TESS Skagerak AS anbefaler bondelagskunder å opprette konto hos dem. Dette gjøres kostnadsfritt og rabattene vil da komme automatisk frem. Du kan fortsatt velge om du vil betale kontant eller få faktura.

 

Spørsmål om TESS og rabatter 

Markedskoordinator i TESS Skagerak AS, Terje Brekke, har ansvaret for samarbeidet og rabattavtalen med Vestfold Bondelag. Dersom du har spørsmål kan du nå han direkte på mobilnummer 916 19640 

 

Produkter og tjenester fra TESS 

For landbrukskunder er det særlig varer som slanger, verktøy, sveisemateriell og arbeidstøy som er populært. TESS har også slangevakt som kan være greit å vite om hvis det ryker en slange.

 

Se TESS sin produkthåndbok

 

Les mer om slangevakta   

 

Gå til hjemmesidene til TESS 

Du kan også gå rett hit ved å klikke på TESS-logoen på forsiden til Grønt Fagsenter

 

Vestfold Bondelags org.sjef Elin Røed har inngått ny avtale med Terje Brekke hos Tess

Org sjef Elin Røed, Vestfold Bondelag, og Terje Brekke, TESS Skagerak AS, underskriver samarbeidsavtalen i 2014

 


ALT Installasjon
Olafsen Engros AS - din lokale Norengros-grossist. Vi leverer forbruksvarer til næringslivet!
Gå til Telemark Bondelag
TESS slanger-tjenester-DVHP
FlexAgri as Øst-Vest
Vestfold landbrukstjenester - landbruksvikar, lærling og bemanning
Saga Regnskap Larvik as
Duett - smarte løsninger
Gå til Vestfold Bondelag